O mnie

Postanowiłam opisywać świat. Taki jaki jest oraz taki, jaki chciałabym widzieć na co dzień. Poważnie, czasami śmiesznie, niekiedy bardziej nostalgicznie, ale zawsze szczerze. Ponieważ rzeczywistość i ludzie, którzy mnie otaczają są niekończącą się dawką inspiracji, wierzę, że przeczytasz tutaj mnóstwo ciekawych historii i znajdziesz wiele interesujących spostrzeżeń. Dlaczego Niekontrolowany Punkt Widzenia? Bo z wiekiem, doświadczeniem i dogłębnym poznaniem świata każdy punkt widzenia może ulec zmianie. Także mój.

Miłośniczka książek nieustannie posiadająca gotową listę 20 kolejnych, które przecież musi przeczytać. Wielbicielka dobrej muzyki, a zwłaszcza przystojniaków, którzy mają tylko 30 sekund do Marsa. Jedną nogą w fotografii, która od zawsze zachwycała, drugą w sporcie, który wspiera nie tylko ciało, ale także umysł.

Mam na imię Marta. Oto mój świat. Wejdziesz na chwilę?

Reklama

2 myśli w temacie “O mnie”

  1. Wejdę nawet na kilka chwilek, bo pięknie piszesz 🙂 Natknęłam się na Twojego bloga w pracy, więc mam ograniczone możliwości czasowo-percepcyjne haha, ale przelatując tytuły Twoich tekstów widzę, że chcę przeczytać WSZYSTKIE 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s